{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
0
  • RENK

  • Marka

  • Beden

  • Fiyat

Un Poco

Dünya; kültürü,mirası ve insanlarıyla güzel bir mozaiktir.  Modayı bu kavramlarla birleştiren ve bunu takdirle global toplumla paylaşan Un Poco’nun kurucusu olan Emel Çiğdem Uçarer, keşif ve buluşun arayışını cesaretlendirmeye odaklayan mütevazi bir marka kurmaya çalışmıştır. Seyahat tutkusu temasına bağlı kalarak, serinin gelecek koleksiyonunda dünyanın her yerinden artistlerin eserleri sunulacaktır. UnPoco’nun hikayesi Fransa’da başlamıştır fakat sonsuz seyahat tutkusu duygumuz bizi tüm dünyaya taşıyacaktır! Dünyanın ikonik şehirlerinden, kültürlerinden, manzaralarından ,farklı mutfaklarından, mimarisinden ve her yeri çok özel kılan tarihinden durmaksızın ilham almaktayız.  Tüm ürünlerimiz el ile çizilmiştir ve özellikle seyahat tutkusu duygusuna ilham verme amacıyla tasarlanmıştır.

Umarız, “Allusions to France” ve ''Allusions to Italy'' koleksiyonlarımızdan siz de büyük keyif almışsınızdır. Un Poco son koleksiyonunda seyahat tutkusuna, bu defa dünyadaki tüm köpek dostlarımız ve ülkelerinden ilham alarak devam ediyor. En iyi arkadaşlarımız olan köpek ve kedi dostlarımız kendi ülkelerine özgü mozaiklerle ‘’Best Friends’’ koleksiyonunda bize eşlik ediyor.

_____________________________________

           

The world is a beautiful mosaic of people, places, and cultures. By uniting fashion with those who share an appreciation for the global community, the founder of Un Poco, Emel Çiğdem Uçarer, humbly endeavored to build a brand centered on encouraging pursuits of exploration and discovery.Un Poco’s journey starts in France, but our insatiable sense of wanderlust will take us all around the world!   We are continuously drawing inspiration from the iconic cities, cultures, landscapes, cuisines, architectures, and histories that make everyplace so very special. All of our products are illustrated by hand and purposefully designed to inspire feelings of wanderlust. We hope you enjoy our collections ‘’Allusions to France’’ and ‘’ Allusions to Italy’’. In last collection, Un Poco goes on its wanderlust with being inspired by all our dog friends and their countries in this time. Our dog and cat friends which are our best friends, accompany us in “Best Friends” collection with their specific mosaics.

(26 ürün bulundu)
Görüntüle:
(26 ürün bulundu)
