{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hakkımızda


Seçkin marka karması ve kişiye özel hizmetleri ile 1994 yılından bu yana moda tutkunlarının gözdesi Edwards, ayrıntılar,uyum ve kalıcı değerler ortaya koyma tutkusu ile, RMK Classic Giyim çatısı altında yenilenen yüzü ve mağazacılık tasarımıyla geliştirilen yeni konsept mağazasını Akmerkez’de hizmete sundu.

Günlük koşuşturmanın içinde detay olarak görülen rahatlık ve uyum Edwards markası ile öne çıkıyor.

Edwards’ın geçmişten gelen üstün hizmet anlayışını, Young and Contempo kimliği ile


yeniden yorumlayan Edwards konsepti Akmerkez mağazası ile “çağdaş” ve “ulaşılabilir” moda anlayışını daha geniş kitlelere ulaştırıyor.

Yaşam stilini oluşturan küçük ayrıntılar ve tarz sahibi özel ürünlerin bir arada bulunacağı 90 metrekarelik Edwards Akmerkez elegan, sade ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Multibrand olarak hizmete sunulan mağazada BrooksBrothers’ın genç koleksiyonu Red Fleece’in yanı sıra Sisley, Sperry Top-Sider, House of DIV ve Armaggan’ın da aralarında bulunduğu önde gelen markaları kadın ve erkek ürünleri üstün servis anlayışı ile ayrıntıları önemseyen moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Mutlu bir yaşam sürdürmek için hep yeterli zaman var…Gün 24 saat.