{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0

Paro


Paro nedir?

Paro, sizin için duyarlı markaları ortak bir paydada buluşturarak Parolu kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar.

Paronun Faydaları

Paro, size faydalı olacak markalara bir arada ulaşmanızı sağlar; size özel kampanyalarla yanınızda olur. Paro Dünyası’nda yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları, puanları kazandığınız firmada gönlünüzdce harcayabilirsiniz.

Elinizdeki bir Parolu kartın veya cep telefonu numaranızın tüm Paro üyesi markalarda geçerli olduğunu unutmayın.

Parolu kartınızı kullanabileceğiniz diğer Paro Markaları

​Paro kartınız ya da Paroya kayıtlı cep numaranız Paro üyesi markalarda geçerlidir. Ancak hangi Paro üye markasında puan kazanırsanız yine aynı üye markada harcayabilirsiniz. Özel kampanya ve durumlar hariçtir.

Paro’ya Nasıl Üye Olunur?

Paro ana markalarının herhangi bir satış veya servis noktasından aldığınız Parolu kartınızı aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alışverişlerinizde Parolu kartınız yanınızda olmasa bile, sadece cep telefonu numaranız ile Paro Dünyası’nda yer alan markalarda alışveriş yapabilir, puan kazanıp harcayabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken alışveriş sırasında aktivasyon yaptığınız cep telefon numaranızı ya da aktivasyon kodunuzu ilgili görevliye söylemek. Cepten tanıma fonksiyonun geçerli olduğu Paro üyesi markalar: Arçelik, Aygaz, Brooks Brothers, Divan, Koçtaş, Opet, Özhan, Setur, Yurtiçi Kargo

Kazanılan puanların harcanabilmesi için aktivasyon yapılması gerekmektedir.

Aktivasyon işlemini https://www.paro.com.tr üzerinden veya smsle tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için 4447276 Paro Bilgi Hattı’nı arayabilirsiniz.

Herhangi bir Parolu markaya vermiş olduğunuz Veri Paylaşım İzni ile Parolu marka ve bağlı olduğu Paro Programı’na izin vermis olmaktasınız.